parafia w niemczu pod wezwaniem

Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki Wiernych

Nawiedzenie Parafii przez Matke Bożą w kopii cudownego obrazu

Feb. 20, 2019

Program Misji Świętych i Nawiedzenia parafii pw. NMP Wspomożycielki Wiernych przez Matkę Bożą w kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego 3-10 marca 2019

Niedziela 3.03.2019 CZAS ODNOWY WIARY

9:00 11:00 12:30 18:00 – Msze św. z nauką ogólną

Poniedziałek 4.03.2019 MIŁOŚĆ BLIŹNIEGO – DZIEŃ ZGROMADZENIA

19:00 Msza św. z nauką ogólną

20:00 Nabożeństwo DZIĘKCZYNIENIA z Apelem Jasnogórskim

Wtorek 5.03.2019 MAŁŻEŃSTWO – RODZINA

19:00 Msza św. z nauką ogólną i odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich

20:00 Nabożeństwo POKUTNE z Apelem Jasnogórskim

Środa 6.03.2019 POPIELEC – GRZECH – BOŻE MIŁOSIERDZIE

8:00 17:00 19:00 Msze św. z nauką ogólną

20:00 Nabożeństwo ZA ZMARŁYCH z Apelem Jasnogórskim

Czwartek 7.03.2019 SŁOWO BOŻE – WOLA BOŻA

19:00 Msza św. z nauką ogólną

20:00 Nabożeństwo w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich

Piątek 8.03.2019 MOJE ŚWIADECTWO WIARY

19:00 Msza św. z nauką ogólną

20:00 Droga Krzyżowa ulicami Niemcza z Apelem Jasnogórskim

Sobota 9.03.2019 DZIEŃ PRZYBYCIA OBRAZU MB JASNOGÓRSKIEJ

18:00 Powitanie i Msza św.

20:00 Czuwanie modlitewne w ciszy

21:00 Apel Jasnogórski

21:15 Czuwanie modlitewne młodzieży

22:00 Czuwanie modlitewne Domowego Kościoła

23:00 Czuwanie modlitewne Żywy Różaniec

00:00 Pasterka Maryjna w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

Niedziela 10.03.2019 DRUGI DZIEŃ PEREGRYNACJI

Od godziny 01:30 do 8:00 Czuwanie mieszkańców według poszczególnych ulic ( szczegółowy plan w gazetce i PONIŻEJ)

9:00 11:00 12:30 Msze św. z nauką ogólną

15:00 Gorzkie Żale

16:00 Msza św. dziękczynna za nawiedzenie parafii

PLAN CZUWANIA PRZY OBRAZIE JASNOGÓSKIM : 10.03.2019 NIEDZIELA

Godz. 1.00 – 2.00 – ulice: Prusa, Nobla, Skłodowskiej-Curie, Reymonta, Pod Wierzbami, Ks. Mrossa, Krasickiego, Osiedle Harmonia, Sienkiewicza, Olszynki, Kasprowicza, Mickiewicza, Żurawinowa, Godz. 2.00 – 3.00 – Bydgoska, Zielona, Bajkowa, Parkowa, Matejki, Witkacego, Jaremy, Zaułek Malinowy, Jeżynowy, Poziomkowy, Jagodowy, Leśnego Runa, Leśny Zułek, Koźlakowa Godz. 3.00 – 4.00 – Osiedle Olimpijczyków Godz. 4.00 – 5.00 – Myślęcinek, Hipiczna, Dżokejowa, Siodłowa, Podkowa, Jeździecka, Rymarska, Rekreacyjna, Strzemienna, Żeromskiego, Chopina Godz. 5.00 – 6.00 – Kolonijna, Okoniowa, Rekinowa, Wielorybia,Wita Stwosza, Krabowa, Karaibska, Żurawinowa, Godz. 6.00 – 7.00 – Smukalska, Pogodna, Urocza, Kościuszki, Sielska, Kochanowskiego, Hubertusa, Strzelecka, Łowiecka, Wojskiego, Czarnoleska, Myśliwska, Tuwima, Godz. 7.00 – 8.00 – Kopernika, Galileusza, Herkulesa, Konopnickiej, Marco Polo, Kolumba, Magellana, Wyczółkowskiego, Chełmońskiego, Kossaka, Kukuczki, Teligi, Wyspiańskiego, Murawskiego Godz. 8.00 – 9.00 – Arkadia I, Arkadia II, Orzeszkowej,

Nabożeństwa

Pontifex Twitter

projekt i wykonanie www.subeli.com