pod wezwaniem

Najświętszej Marii Panny

Wspomożycielki Wiernych

SŁOWO NA NIEDZIELĘ

Żyjemy w świecie reklam. Wywołują w nas ochotę na piwo, papierosy, na kupno komórki czy samochodu. Rzadko ostrzegają. Pan Jezus przyciąga nas szczerą nagrodą, ostrzega przed katastrofą.

Uwierzmy, że tak będzie naprawdę w dzień Jego sądu. Jeszcze wiele można naprawić, a może nadrobić. Amen.

Mt 25, 31-46

Ogłoszenia parafialne

1. W niedzielę aż do odwołania odprawiana jest dodatkowa Msza Święta o godzinie 15.00. Każdego dnia o godzinie 15.00 w naszej świątyni odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

2. Za tydzień rozpoczniemy przeżywanie Adwentu. Od poniedziałku do piątku odprawiane będą o godzinie 18.00 Roraty. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć na stół wigilijny poświęcone opłatki i świece Caritas w cenie 6 i 15 zł.

3. Na ogrodzeniu przy parkingu został powieszony baner zapraszający do udziału w ogólnopolskich rekolekcjach ODDANIE33. Rekolekcje te odbędą się w formie internetowej.

Możemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi. To doświadczenie potrafi przemienić całe nasze życie! Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. 33-dniowe rekolekcje poprowadzą nas do poświęcenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Rozpoczynają się 29 listopada. Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.oddanie33.pl.

Modlimy się każdego dnia

"Aby udało się jak najszybciej opanować epidemię, przywrócić zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus dotarł"

Modlitwa:

Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie, aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.

Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł.

Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby, pociesz ich rodziny.

Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus, inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.

Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, udziel nam pokoju i zdrowia.

Matko Boża, chroń nas i opiekuj się nami, prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa.

Matko, uzdrowienie chorych - módl się za nami.

Msze Święte w niedzielę

08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00

Msze Święte w dni powszednie

• poniedziałek - 18:00