pod wezwaniem

Najświętszej Marii Panny

Wspomożycielki Wiernych

Druga Niedziela Zwykła

W ubiegłą niedzielę Chrztu Pańskiego niebo potwierdziło misję Jezusa Mesjasza słowami: "Oto Syn mój umiłowany, Jego słuchajcie!" Dziś Jan Chrzciciel żegna się z nami i przekazuje nam Jezusa Mesjasza słowami: "Oto Baranek Boży, oto Ten gładzi grzechy świata". Mamy więc jedynego Przewodnika w drodze do Boga. Tylko w Nim, w Jego Krwi, jest nasze ocalenie i zbawienie.

J 1,29-34

Ogłoszenia parafialne

1. Trwa wizyta duszpasterska. Niech ona będzie okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, rozmowy. W czasie kolędy, która potrwa do 28 stycznia, w dni powszednie Msza Św. będzie odprawiana rano o godzinie 8.00. Biuro parafialne będzie czynne po rannej Mszy Św.
  2. Na stronie internetowej parafii jest podany link, z którego możemy obejrzeć parafialny koncert kolęd. Panu Tomaszowi Bakule serdecznie dziękuję na nagranie i zrobienie filmu z tego koncertu.
  3. W kwietniu w dniach od 18 do 22 odbędzie się parafialna pielgrzymka do Wilna. Są jeszcze miejsca wolne. Osoby zainteresowane pielgrzymką proszę o kontakt z ks. proboszczem

W niedziele i święta

O 09:00, 11:00, 12:30, 18:00